11509 Stříbrný řetízek LOGAN 55 cm | šířka 9,3 mm pozlacený
Cena: 2323.00 CZK
Do obchoduPozlacený řetízek LOGAN představuje odvážnou interpretaci populárního stylu Paperclip. Jeho výrazné články o šířce 9,3 mm vytváří působivý statement piece, který nezůstane bez povšimnutí. Nadstandardní délka 55 cm je ideální pro vytvoření vzdušného vzhledu a výrazného módního prohlášení.
Řetízek je vyroben z kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 a je opatřen luxusním pozlacením 14K zlatem, které dodává šperku nadčasový vzhled a zajišťuje dlouhotrvající lesk. Masivní provedení Paperclip designu je momentálně velmi žádané a perfektně se hodí pro samostatné nošení.
LOGAN je dodáván v elegantní dárkové krabičce, což z něj činí dokonalý dárek pro každého, kdo má rád výrazné šperky. Je to kousek, který v sobě spojuje současné trendy s odvážným designem.
Šperky pro ženy | Řetízky pro ženy a dívky
EAN: 2990853022879
Určení - Dámské
Určení - Pánské
Kategorie šperku - Náhrdelník
Kategorie šperku - Řetízek
Materiál - Stříbro 925
Osazení - Žádné
Povrchová úprava - Zlaceno
Povrchová úprava - Zlace
